כבר לא צריך לשלם אלפי שקלים על עיצוב לוגו

פתיחת עסק מצריכה מכם להשקיע זמן וגם כסף. מטבע הדברים, תרצו להשקיע כמה שפחות, ולקבל כמה שיותר. אחד הדברים המרגשים ביותר המלווים את פתיחת העסק, הוא עיצוב הלוגו. עד לפני כמה שנים, עיצוב לוגו על ידי מעצבים מקצועיים, היה מצריך מכם להיפרד מאלפי שקלים! בהתאם לניסיון המעצב ותיק העבודות שלו, היה נקבע המחיר שהיה יכול להגיע גם לכ-5000 שקלים עבור עיצוב לוגו בודד.

ומה קורה כיום? עיצוב הלוגו פשוט הרבה יותר, הודות לטכנולוגיה והכלים הנגישים לכם. רגע לפני שגם אתם משקיעים תקציבים שמנים בעיצוב לוגו לעסק החדש או בחידוש לוגו לעסק קיים, דעו כי אין צורך להשקיע אלפי שקלים! איך קרה וניתן לעצב לוגו בתקציבים נמוכים ובעלות נוחה לכל כיס?

תוכנות לשימוש עצמי: עצבו את הלוגו לבד

ראשית, אתם יכולים להחליט שאתם מעצבים את הלוגו שלכם לבד. כל מה שאתם צריכים הוא מחשב, חזון וראש יצירתי. ישנן עשרות תוכנות המציעות עיצוב גרפי לחובבים, וכך אתם יכולים לבנות בעצמכם סקיצות ולגבש את הלוגו החביב עליכם. היתרון הוא כמובן החיסכון הכלכלי, אך גם חשוב להיות ערים לחיסרון הבולט: מאחר ואתם עושים את מסע העיצוב לבד, לא תמיד תצליחו להיות אובייקטים באשר לתוצר המוגמר.

מעבר לכך, אתם ניגשים ישר לעיצוב הלוגו מבלי שאתם עוברים מסע של איפיון העסק, הגדרת קהל היעד והתאמת הלוגו לשירותים והמוצרים שלכם. מדובר על אופציה חסכונית, אך יש להבטיח שהלוגו הסופי אכן יפעם בקצב אחד עם אופי העסק שלכם.

לוגואים מוכנים – עצבו גם אתם את שלכם!

אפשרות נוספת העומדת לרשותכם, היא לעשות שימוש בתבניות עיצוב קבועות. בשונה מעיצוב הלוגו מאפס על ידכם, כאן מדובר על לוגואים מעוצבים ומוכנים לשימוש. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להוסיף את שם העסק, את פרטי ההתקשרות, הכתובת או כל פרט אחר שרק תרצו. היתרונות של בחירת לוגו לעסק בשיטה זו:

  • אתם בוחרים לוגו מתוך מאגר של מאות אפשריות קיימות
  • אתם לא צריכים כישרון מיוחד בעיצוב
  • עלות נוחה שחוסכת לכם במעמד פתיחת העסק אלפי שקלים!

שינוי תפישה: לוגו לא חייב להיות הדבר הכי מעוצב שיש

במידה ותחליטו לפנות למעצב גרפי שיעצב בעבורכם את הלוגו, סביר כי תצליחו לקבל מחיר טוב. מדוע? משום שהתפישה באשר ללוגואים השתנתה. עד לפני מספר שנים, היה נדמה כי לוגו חייב להיות בהכרח גרנדיוזי, נוכח, בולט וסופר-מעוצב. ההשקעה בעיצוב לוגואים שכאלו דרשה שעות עבודה רבות מהמעצבים הגרפיים, ובהתאם אתם הייתם משלמים יותר. גם במקרה של עיצוב לוגו – less is more! וכך, ישנם מעצבים מיומנים שעובדים פחות שעות מאחר ולא מדובר על עיצובים מורכבים. כתוצאה מכך, אתם יכולים לשלם פחות. 

הכוח בידיים שלכם: בצעו השוואת מחירים!

כבר לא צריך לשלם אלפי שקלים על עיצוב לוגו, ויש לכך סיבה נוספת: כצרכנים, אתם יכולים לבצע השוואת מחירים בקלות ברחבי הרשת. בעבר, על מנת להשוות מחירים, הייתם צריכים לדלג בין מעצבים שונים, לתאם פגישות, להשקיע המון זמן ולבסוף לקבל מחיר (שלעתים לא תאם את התקציב שלכם). השוואת מחירים כפי שהיא מבוצעת כיום, מאפשרת לכם באמצעות כמה קליקים לקבל הצעות ממספר מעצבים, פלטפורמות או תוכנות בתשלום. להגיע למחיר הטוב ביותר? קל ומהיר! התחום הפך תחרותי יותר, ומי שמרוויח הוא רק אתם!

הלוגו שלכם עתיד לייצג אתכם בשלל זירות – באופליין ובאונליין. השקיעו בעיצוב הלוגו, ואל תשכחו לרגע כי הלוגו הוא אתם. בהצלחה!